2144/888
Ubekendt design
Standerlampe af hvidlakeret metal. Justérbar skærm. H. 124.
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Skærm løs. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 2. november 2021
Vurdering
Hammerslag