2144/​888

Ubekendt design

Standerlampe af hvidlakeret metal. Justérbar skærm. H. 124.

Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Skærm løs. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 2. november 2021

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag