2015/172
Skrivetøj af forgyldt bronze, støbt med vinløv og druer. 19. årh.s slutning. H. 9 cm. L. 29 cm.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. april 2020
Vurdering
Hammerslag
17 bud