2431/29
Dansk Louis XVI spejl i oval ramme af forgyldt træ. 18. årh.s slutning. H. 92. B. 67.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Slidt skrællet glidende over det hele.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. juli 2024
Vurdering
Hammerslag