12038/144
Henrik Jespersen (f. Ondløse 1853, d. Frederiksberg 1936)
“Motiv fra Comosøen. Malet 1914”. Sign. HJ. Olie på plade. 42×70.
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud