890/508
1855–2000. Fin og stort set komplet samling i Stender-album med alle skilling og Posthorn, Oscar, Provisorier, begge sæt Haakon, Legion, Nordkapp I, 50 øre V-mærke sign. Moldenhauer osv. osv. Desuden medfølger stemplet lagerparti i 3 indstiksbøger samt album med FDC m.v. [ ⊙ ✉ ]
Frimærker, 12. november 2019
Vurdering
Hammerslag