2432/720
Wilhelm Freddie (f. København 1909, d. sst. 1995)
Komposition. Tryksign. Freddie 80. Litografi i farver. Lysmål 43×30.
Undersøgt i ramme. Smuds bag glas. Papiret er let gulnet.
Vurdering