12115/170
Etui af sølv, graveret med blomster og bladværk. Stemplet 830S Denmark. Vægt 142 g. H. 1. L. 8,8. B. 6,5. Samt forgyldt notesblok med kuglepen, front prydet med bogstavet H. H. 9. B. 6,5. (2)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021
Vurdering
Hammerslag
17 bud