1824/834
Marie Søndergaard Lolk (f. 1981)
Uden titel. Sign. og dateret på bagsiden. Akryl, mixed media og vådrumsmembran på plade. 100×100.
Dette emne handles i fuldmoms
Original stand.
Moderne kunst og design, 12. juni 2018
Vurdering
Hammerslag