2044/​890

Ubekendt møbeldesign

Stumtjener af bambus. 1960–70erne. H. 183.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.

Moderne kunst og design, 27. oktober 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.050 DKK

1.050 DKK
1.000 DKK