2044/890
Ubekendt møbeldesign
Stumtjener af bambus. 1960–70erne. H. 183.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 27. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag