2031/110
Taburet af udskåret og forgyldt træ og gesso, sæde broderet med blomster. Rocococform. 20. årh.
Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
18 bud