Nils Erik Gjerdevik (f. Oslo 1962, d. København 2016)
Uden titel. Sign. NE Gjerdevik 98. Tusch, akvarel, blyant og oliekridt på papir. Bladstørrelse 79×106. Uindrammet.
Enkelte håndteringsmærker og folder heraf. God stand.