2110/202
Stok af ibenholt med greb af sølv i form af fuglehoved, øje af rød glas. 20. årh.s begyndelse. L. 90 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. marts 2021
Vurdering
Hammerslag
11 bud