Robert Jacobsen (f. København 1912, d. Egtved 1993)
Uden titel. Sign. Rob. Jacobsen, Prøvetryk. Med dedikation. Litografi i farver. Lysmål 74×48.
Proveniens: Landsretssagfører Erling Koefoed, København.
Papiret lettere gulnet. Farverne gode. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 24. november 2020
33 bud