2043/522
Torbjørn Olsen (f. Thorshavn 1956)
Udsigt over Torshavn med Nólsoy gemt bag skyer. Sign. Torbjørn Olsen-11. Olie på lærred. 80×100.
Moderne kunst og design (udskudt), 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud