2432/899
Svensk design
Bordlampe af tin med stamme af bejdset træ. Udført og mærket hos Svenskt Tenn. 1938. H. 34.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 6. august 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|