2023/71
Ovalt piedestalskab af mahogni, front med buet dør. 19. årh.s anden halvdel. H. 148. B. 63. D. 41.
Enkelte ridser og mærker. Normal brugsslitage. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
17 bud