2124/994
Jean-Michel Folon (f. Uccle 1934, d. Monaco 2005)
To kompositioner. Begge sign. To litografier i farver. Bladstørrelse 50,5×65. Uindrammede. (2)
Moderne kunst og design, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag