2445/52
Holger Lübbers (f. København 1850, d. sst. 1931)
Strandet fuldrigger i brændingen. Sign H. Lübbers 1910. Olie på lærred. 39×59.
Proveniens: Arne Bruun Rasmussen Kunstauktioner 517, nr. 721.
Enkelte retoucheringer.
Vurdering
Hammerslag
918905 (Autobud) | ||
165480 | ||
918905 (Autobud) | ||
165480 | ||
918905 | ||
898539 |