12027/41
Francis Bacon (f. Dublin 1909, d. Madrid 1992)
Galerie Maeght, Paris, BACON. Udstillingsplakat. Usign. Litografisk tryk i farver. Bladstørrelse 70,8 × 44,8. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020
Vurdering
Hammerslag