12304/175
Sam Jedig (f. 1959)
Komposition med ung kvinde. Sign. Litografi. 44/90. Bladmål 56×37,5. Uindrammet.
Sælger oplyser: meget fin stand
Kunst, antikviteter & design, 26. januar 2023
Vurdering
Hammerslag