2032/687
Niklas Anderberg (f. Kungsbacka, Sverige 1950)
Uden titel. Sign. på blændrammen Niklas Anderberg Vinter 81–82. Olie på lærred. 152×208
Proveniens: Galerie Asbæk, København.
God stand
Moderne kunst og design, 4. august 2020
Vurdering
Hammerslag