1504/165
Et par svenske senempire armstole af birketræ. Ca. 1840. (2)
Brugsslitage og småskrammer. Betræk og polstring 20. årh.
Ældre malerier og møbler, 19. januar 2015
Vurdering
Hammerslag
21 bud