872/31
Peter Ilsted (f. Sakskøbing 1861, d. København 1933)
Solglimt på terrassen, Italien. Sign. Peter Ilsted 1891. Olie på lærred. 44×36.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt fine-art@bruun-rasmussen.dk
Malerier og tegninger, 30. maj 2017
Vurdering
Hammerslag