318/20
Bang & Olufsen
“Beolab 3500”. Aktiv link højttaler til vægophæng. L. 111.
Proveniens: Sælges på begæring af Statsadvokaten for Særlig Økonomisk og International Kriminalitet.
Typenr.: 1601 Serienr.: 13710456
Alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og smuds. Minimalt hul på højtaler net. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Tvangssalg, 12. december 2016
Vurdering
Hammerslag
17 bud