2449/​171

Skeletur monteret i metal “tårn” med forgyldte visere. 20. årh. H. ca. 205 cm.

Nøgle medfølger. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Fremstår med alders- og brugsslitage.

I Lyngby

Ure ▸ Standure

Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?