11937/4
Robert Jacobsen (f. København 1912, d. Egtved 1993)
To kompositioner. Begge sign. Rob. Jacobsen hhv. XVIII/XXX og XVI/XXX. To litografier i farver. Bladstørrelse hver 65×54,5. Uindrammede. (2)
Sælger oplyser: Intet at bemærke.
Kunst, antikviteter & design, 12. september 2019
Vurdering
Hammerslag
10 bud