2441/​9011

Sæt på seks prismelampetter af forgyldt bronze støbte med bukkehoveder monterede med konisk spyd og rigt behængte med prismer, hver med to lysarme, gustaviansk form 20. årh. H. 47 cm. (6)

Brugsrelaterede spor.

I Lyngby
Vur­dering

15.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?