2420/104
Lille dansk barok kiste af egetræ med gennembrudte jernbånd. 18. årh.s midte. H. 54. B. 70. D. 41.
Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. maj 2024
Vurdering
Hammerslag