2420/​104

Lille dansk barok kiste af egetræ med gennembrudte jernbånd. 18. årh.s midte. H. 54. B. 70. D. 41.

Brugsslitage. Nøgle medfølger.

Ældre malerier, møbler og varia, 13. maj 2024

Vur­dering

2.500 DKK

Hammerslag