11920/65
Niels Sylvest (f. Slangerup 1938, d. 2008, Bornholm/Jylland/Sjællan,1964-)
“Figur i rum”, komposition. Sign. NS-2001. Olie på lærred. 102,5×92.
Sælger oplyser: Intet at bemærke.
Kunst, antikviteter & design, 18. maj 2019
Vurdering
Hammerslag
13 bud