1622/570
Ubekendt formgiver
Art deco loftslampe af forkromet metal samt alabast væglampe. Loftlampe diam. 42. Væglampe L. 40. (2)
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 31. maj 2016
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|