2433/259
En samling monteringer af patineret og forgyldt bronze. Bestående af 14 dele. 19. årh. H. 8–14. B. 6–21. (14)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Enkel montering med afslag.
Vurdering
884582 |