2104/67
L. A. Ring (f. Ring 1854, d. Roskilde 1933)
Parti fra Italiensk kyst. Sign. L. A. Ring. Olie på lærred monteret på plade. 25×24.
Retoucheringer og minimal afskalning. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
16 bud