2013/​24

Grønlandsk kajakstol af udskåret træ og ben. 20. årh. H. 17. L. 50. B. 32.

Brugsslitage. Mindre defekter.

Ældre malerier, møbler og varia, 23. marts 2020

Vur­dering

10.000 DKK

Hammerslag