2103/​881

Ubekendt kunstner, 20. årh.

Hane af kulørt glas. Usigneret. H. 38.

Dette emne handles i fuldmoms

Moderne kunst og design, 19. januar 2021

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.500 DKK

1.500 DKK