2034/261
Fransk kaminur af forgyldt bronze med araber til hest, forsølvet skive. Sign. a Paris. 19. årh.s anden halvdel. H. 48. B. 34. D. 12.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der gives ingen garanti for værkets funktion. Pendul medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia (udskudt), 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag
26 bud