2045/417
Et par havevaser af hvidmalet jern. 20. årh. H. 25. (2)
Rust. Afskalninger. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag