1250/​1654

To forskærersæt samt seks middagsknive med skafter af sølv prydet med bladværk. 20. årh. (10)

Mindre buler, ridser og mærker. En kniv er repareret.

Varia, 13. december 2012

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

550 DKK

550 DKK
500 DKK