12115/177
En samling frakkeskjolde af sølv graverede med navnetræk m.m Vægt ialt ca. 56 g. 19. årh.s slutning/20. årh.s begyndelse. (11)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021
Vurdering
Hammerslag