1909/9034
Gabeh tæppe i moderne design. Unik størrelse. Aldrig anvendt. 21. årh. 423×338.
Dette emne handles i fuldmoms
Beverly Hills tæppe-ophørssalg, 25. februar 2019
Vurdering
Hammerslag