2103/12
Brølende tiger. Kinesisk figur af messing. 20. årh.s slutning. H. 50. L. 148.
Fremstår med let alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag