2440/194
Viggo Helsted (f. København 1861, d. Helsingør 1926)
Udsigt over klitterne mod havet en solskinsdag. Sign. Viggo Helsted 1895. Olie på lærred. 45×64.
Krakeleringer.
Vurdering