12131/119
En større profileret senempire ramme. Udskåret forgyldt træ. 19.årh.s begyndelse. Med orig. bagbeklædning og glas. Lysmål 56×41. Rammemål 73×58.
Mindre afslag i nederste hjørne. Aldersrelateret patina.
Kunst, antikviteter & design, 5. august 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud