1951/​397

Russisk ikon med fremstilling af Sankt Nikolaus. Tempera på træpanel. 19. årh. 36×31.

Mindre krakeleringer samt afskalninger.

Ældre malerier, møbler og varia (udskudt), 23. december 2019

Vur­dering

2.000 kr.

Hammerslag

1.000 kr.

1.000 kr.