1951/397
Russisk ikon med fremstilling af Sankt Nikolaus. Tempera på træpanel. 19. årh. 36×31.
Mindre krakeleringer samt afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia (udskudt), 23. december 2019
Vurdering
Hammerslag