2014/660
Peter Sommerlund (f. 1963)
“Uden titel (Skybillede) # 7”, 1997. Sign. på bagsiden Peter Sommerlund med titel og årstal. Olie, akryl og lak på lærred. 85×75. Uindrammet.
Proveniens: Galerie Edeling, København.
Original stand.
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag