2131/189
Empire bakke af metal bemalet med gadeparti. 19. årh.s slutning. L. 68 cm. B. 51 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Afskalninger. Krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud