1843/1671
To runde fade af tin, spejl graverede med bjørnetæmmer, musikant og mænd med pudderparyk. Stemplede. 19. årh. Diam. 36. (2)
Buler, ridser og mærker. Trykkede faner.
Varia, 25. oktober 2018
Vurdering
Hammerslag