2125/​9005

Svensk rokoko spejl af forgyldt træ med to-delt spejlglas. Stockholm, 18. årh.s midte. H. 145. B. 58.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Selected - Udvalgte antikviteter og dekorative objekter, 21. juni 2021

Vur­dering

15.000–20.000 DKK

Hammerslag