1950/344
Butler's tray af massiv kirsebær, plade med fire klapper. Mrk. Gretoma, 1997. H. 55. L. 120. B. 89.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019
Vurdering
Hammerslag