2144/644
Hans Henrik Lerfeldt (f. Århus 1946, d. København 1989)
To kompositioner. Sign. Lerfeldt, en er dateret. Træsnit. Lysmål 17×22 og 46×37. (2)
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 2. november 2021
Vurdering
Hammerslag